• Slide Mobile 2019 2b
  • Slide Mobile 2019 3b
  • Slide Mobile 2019 4b
  • Slide Mobile 2019 5b
  • Slide Mobile 2019 6b
  • Slide Mobile 2019 7b
  • Slide Mobile 2019 8b
  • Slide Mobile 2019 9c

Sport

Bevoegd voor Sport

Ik zie sport als een zeer zinvolle vrijetijdsbesteding. Het is dan ook uitermate belangrijk dat onze gemeente voldoende aandacht besteedt aan de ondersteuning van de diverse sportverenigingen die actief zijn in onze gemeente, zowel op vlak van infrastructuur, van organisatie als van subsidiëring. Het jeugdbeleid zal de komende jaren centraal staan in mijn sportbeleid. We moeten blijvend investeren in onze jeugd, ook op sportief vlak. Daarnaast mag tevens de individuele sporter in dit verhaal niet vergeten worden. Heel wat mensen doen immers niet aan sport in competitieverband of in groepsverband, maar zien dit gewoon als een gezonde invulling van het vrije tijd. Als groene gemeente kan hechtel-Eksel ook volledig inzetten in het sportgebeuren in open lucht. Sporten is niet enkel gezond, het is ook een sociaal gebeuren dat mensen samen brengt!

hechtel eksel 

 


Hasseltsebaan 109 bus 3, 3940 Hechtel-Eksel  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.