• Slide Mobile 2019 2b
  • Slide Mobile 2019 3b
  • Slide Mobile 2019 4b
  • Slide Mobile 2019 5b
  • Slide Mobile 2019 6b
  • Slide Mobile 2019 7b
  • Slide Mobile 2019 8b
  • Slide Mobile 2019 9c

Wonen

Bevoegd voor Wonen

We moeten in onze gemeente de jonge gezinnen en dan zeker de jonge tweeverdieners trachten aan te trekken en te behouden. Daarom is er een noodzaak aan betaalbare instapwoningen voor jonge gezinnen. Daarnaast wil ik investeren in levenslang wonen. Inwoners moeten zo lang mogelijk in hun eigen vertrouwde omgeving kunnen blijven. Indien het onmogelijk wordt om in de eigen woning te blijven moeten wij voor deze mensen toch een vertrouwde omgeving kunnen creëren via onder andere het systeem van zorg – en assistentiewoningen. Wie in hechtel-Eksel een woning wil bouwen hoeft daarvoor niet op zoek naar grote bouwpromotoren van buiten de gemeente of zelfs buiten de regio. Ook in onze gemeente zijn heel wat ondernemers actief in de bouwsector. Wij zullen daarom onze eigen woonbeurs organiseren waarbij we potentiële bouwers in contact kunnen brengen met de lokale ondernemers.

hechtel eksel 

 


Hasseltsebaan 109 bus 3, 3940 Hechtel-Eksel  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.